SPECERIHYLLA, "Ideal", 1900-tal.

183336. SPECERIHYLLA, "Ideal", 1900-tal.

Trä med glasinsatser, längd 40, djup 19, höjd 34,5 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 4 766