Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HJÖRDIS TENGBOM. "Anna Margareta Tengbom Kälve Juli 1942", olja på duk, signerad.
18333. HJÖRDIS TENGBOM. "Anna Margareta Tengbom Kälve Juli 1942", olja på duk, signerad.
22 x 16 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 16 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 177