FÅTÖLJ, grönt skinn, 1900/2000-tal.

183319. FÅTÖLJ, grönt skinn, 1900/2000-tal.

Bredd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 80 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 093