SKÅP, vitmålat med förgyllningar, nyrenässans.

183286. SKÅP, vitmålat med förgyllningar, nyrenässans.

Längd 77, bredd 44, höjd 213 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage.

Antal besök: 569