SKÄNK, Allmoge 1800-tal.

SKÄNK, Allmoge 1800-tal.
183263. SKÄNK, Allmoge 1800-tal.

3 st lådor, 3 st hyllplan, Längd 121 cm, bredd 46 cm, höjd 120 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 927