DIVERSE, 1800-1900-tal.

DIVERSE, 1800-1900-tal.
183175. DIVERSE, 1800-1900-tal.

2 par kakelugnsluckor, väggur Junghans mm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 339