PARTI SILVER, 5 delar, bland annat tårtspade, såsslev, 1900-tal.
183129. PARTI SILVER, 5 delar, bland annat tårtspade, såsslev, 1900-tal.
Tårtspade, Carl M Cohr, Danmark, längd 20 cm.
Såsslev, Polska stämplar, längd 17,5 cm.
Sockertång, Christian F Heise, Danmark, längd ca 10 cm.
Uppläggningssked, Magnus Aase, Norge, längd ca 14 cm.
Druvsax, Tyska stämplar, längd ca 13 cm.