SLAGLÅSPISTOLER, 1800-tal, Tyskland.

1831170. SLAGLÅSPISTOLER, 1800-tal, Tyskland.

Så kallade Terzerolpistoler. Längd cirka 21 cm. Kaliber cirka 11 mm.

Slitage, fungerar ej.

Tema

Tema Vapen & Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fungerar ej.

Tema

Tema Vapen & Militaria

Antal besök: 804