P. MÜLLER. Heidelandschaft.

P. MÜLLER. Heidelandschaft.
1831034. P. MÜLLER. Heidelandschaft.

P. Müller, hedmark, olja på masonit, omkring 1950, signerad, ca. 43 x 56 cm, med ram ca. 57 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 413