SOFFBORD, "Jolly", Tingströms, 1950/60-tal.

183073. SOFFBORD, "Jolly", Tingströms, 1950/60-tal.

Med tidingshylla. Längd 120, bredd 51, höjd 56 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 8 929