BANG & OLUFSEN BEOSYSTEM 5000 HI-FI.

1830734. BANG & OLUFSEN BEOSYSTEM 5000 HI-FI.

Cirka 1980-tal, designad av Jacob Jensen.
Består av:
Beogram 5000 skivspelare,
Beocord 5000 kassett däck,
Beomaster 5000 tuner/amp.
Terminal 5000 fjärrkontroll,
Trådlös huvudkontrollpanel 5000.

Ej provad med avseende på elektrisk överensstämmelse och bör undersökas av en kvalificerad elektriker före användning.

Testad med högtalare vid tidpunkten för katalogisering, men inte garanterad.
Skivspelare och ton arm inte korrekt balanserad orsakar problem att spela.
Kassett däck låda motor fungerar inte.
Allt med kosmetiskt slitage och dulling till krom och plast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Består av:
Beogram 5000 skivspelare,
Beocord 5000 kassett däck,
Beomaster 5000 tuner/amp.
Terminal 5000 fjärrkontroll,

The Auction Hub
Antal besök: 1 608