SOCKERSKÅLAR, 1 par, nysilver, sengustaviansk stil, AG Dufva, Stockholm, tidigt 1900-tal.

183049. SOCKERSKÅLAR, 1 par, nysilver, sengustaviansk stil, AG Dufva, Stockholm, tidigt 1900-tal.

Kvadratisk fot med genombrutet nollgaller, kulfötter. Höjd 27 cm.

Slitage, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, anlupen.

Antal besök: 928