ASK MED LOCK samt 2 FLASKOR/KARAFFER, glas, 1900-talets början.

182964. ASK MED LOCK samt 2 FLASKOR/KARAFFER, glas, 1900-talets början.

Rutslipad dekor. Höjd flaskor 17,5 cm. Längd ask, 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 700