BORD, mässing och glas, signerat.

1829407. BORD, mässing och glas, signerat.

Höjd cirka 45 cm, cirka 73 x 53 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Antal besök: 492