GESCHA TANK 65-6 urverk, Germany. Figurer.

182918. GESCHA TANK 65-6 urverk, Germany. Figurer.

Längd 20 cm.

Skador, slitage och saknade delar. Urverk fungerar men bandens gummi hårda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm.

Antal besök: 1 454