MANDOLIN, Levin, modell nr: 54, 1900-tal.

1828762. MANDOLIN, Levin, modell nr: 54, 1900-tal.

Längd ca 62.5 cm.
Serienummer 376081.
Väska medföljer.

Bruksslitage. Repor. Ena stämskruven något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62.5 cm.
Serienummer 376081.
Väska medföljer.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 670