EVA ZIELKOWSKI. "Lucrezia". Färgetsning. Signerad och dat 1971. 46/80.

18285. EVA ZIELKOWSKI. "Lucrezia". Färgetsning. Signerad och dat 1971. 46/80.

12 x 17 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 17 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 533