VAS, glas, Paul Kedelv, Flygsfors 1955, signerad.

182851. VAS, glas, Paul Kedelv, Flygsfors 1955, signerad.

Höjd ca. 18 cm.

Obetydliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Obetydliga repor.

Antal besök: 639