SOFFBORD, teak, Karl-Erik Ekselius, JOC-möbler, 1950/60-tal.

182831. SOFFBORD, teak, Karl-Erik Ekselius, JOC-möbler, 1950/60-tal.

Längd 115, bredd 60, höjd 56 cm.

Slitage, repor, brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, brännmärken.

Antal besök: 737