SYSILKELÅDA, Gütermanns Sysilke, 1900-talets första hälft.

182811. SYSILKELÅDA, Gütermanns Sysilke, 1900-talets första hälft.

Fjäderförsedda trådhållare. Trådrullar medföljer. Glasat lock. Längd 49, bredd 34,5, höjd 22,5cm.

Slitage och märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken, repor.

Antal besök: 2 436