VAS i glas. Coquille. Paul Kedelv, Flygfors, Sverige. Signerad.

182807. VAS i glas. Coquille. Paul Kedelv, Flygfors, Sverige. Signerad.

Tvåfärgade glasmassa i vitt och svartlila
Höjd, 20,5 cm
Signerad Coquille, Flygfors 66.

Bruksskick med mindre nagg på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 20,5 cm

Antal besök: 613