Sheaffer, förgylld fontänpenna i ask.
Grand Prix, stiftpenna
Parker, fontän och kulspetspenna i ask.
1 st. Waterman, 3 st. Ballografoch 1 st. Chromatic med reklamtryck Sandbolaget och Cementa.
Gott bruksskick.
Grand Prix, stiftpenna
Gott bruksskick.