PENNOR, 9 st. olika fabrikat.

PENNOR, 9 st. olika fabrikat.
1827979. PENNOR, 9 st. olika fabrikat.

Sheaffer, förgylld fontänpenna i ask.
Grand Prix, stiftpenna
Parker, fontän och kulspetspenna i ask.
1 st. Waterman, 3 st. Ballografoch 1 st. Chromatic med reklamtryck Sandbolaget och Cementa.

Gott bruksskick.

Tema

Kerstin Rüters sterbhus

Gör en kostnadsfri värdering!

Grand Prix, stiftpenna

Gott bruksskick.

Tema

Kerstin Rüters sterbhus

Antal besök: 989