OLJA PÅ DUK, signerad Cassini.

1827872. OLJA PÅ DUK, signerad Cassini.

58x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

58x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 383