MIKAEL RAATIKAINEN. olja på duk, tjäderspel, signerad.
182776. MIKAEL RAATIKAINEN. olja på duk, tjäderspel, signerad.
92 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
92 x 58 cm.
Frufällans Auktionshus
1 795