USM Haller, bunt, reservdelar.

1827375. USM Haller, bunt, reservdelar.

Bleck, målad ljusgrå. Tidigare generation, den där. 54 skär för upphängning av filer, vardera ca. 27,5 x 34 x 46,5 cm, ca. 27 dörrar med handtag (Nyckel ej tillgänglig) ca. 73 x 33 cm, 17 hyllor, vardera ca. 70 x 50 cm, 8 sidopaneler med rör, vardera ca. 73x52cm+Innehåller en låda med olika föremål för montering.
Bilarna ingår inte i auktionen.

Svåra tecken på slitage, arket är skev på platser, flera bucklor och repor, vissa skador.
Ingen garanti för fullständighet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 240