HÖGTALARE, ett par, Audio pro, Stage 55, 19/2000-tal.

1827282. HÖGTALARE, ett par, Audio pro, Stage 55, 19/2000-tal.

21 x 25 x 89 cm.

Märken, repor, slitage märken nedre kanter.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 25 x 89 cm.

Ej funktionstestade.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 832