PARTI GLAS, 34 delar, rödtonat, bland annat Reijmyre, Kosta. Assietter, glas m m.

18269. PARTI GLAS, 34 delar, rödtonat, bland annat Reijmyre, Kosta. Assietter, glas m m.

3 skålar i varierande former, höjd 4 - 6 cm.
6 dricksglas, höjd 7,5 cm.
6 snapsglas, Kosta, höjd 8,5 cm.
15 assietter, diameter 16,5 cm.
Tillbringare, höjd 24,5 cm.
3 småfat, diameter 6,5 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 dricksglas, höjd 7,5 cm.
Tillbringare, höjd 24,5 cm.
3 småfat, diameter 6,5 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 774