LOCKPOKAL Kosta samt KARAFF, glas, 1900-tal.

182677. LOCKPOKAL Kosta samt KARAFF, glas, 1900-tal.

Lockpokal, signerad Kosta, total höjd ca 22 cm.
Karaff med propp, numrerad med siffran 5, total höjd ca 21,5 cm.

Mikronagg. Karaff med avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 045