SYBARON, trä, 1800-tal.

SYBARON, trä, 1800-tal.
1826694. SYBARON, trä, 1800-tal.

Med låda.
Höjd exklusive skruv 15,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med låda.
Höjd exklusive skruv 15,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 633