FAT, 4 st, tenn, Nils Christophersson Fors Västerås, Johan Erik Schult Uppsala, Per Fredrik Wigholm Arboga, 1700/1800-tal.

182642. FAT, 4 st, tenn, Nils Christophersson Fors Västerås, Johan Erik Schult Uppsala, Per Fredrik Wigholm Arboga, 1700/1800-tal.

Diameter 20 - 29,5 cm.

Slitage, bucklor, lagningar, bristningar, ett fat putsat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 - 29,5 cm.

Antal besök: 740