RADIOAPPARATER, 5 st, bl.a Philps, 1940/50-tal.

182641. RADIOAPPARATER, 5 st, bl.a Philps, 1940/50-tal.

Största mått: Längd 60, bredd 24, höjd 33 cm.

Slitage och skador, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 915