18264. PARTI DIVERSE GLAS, 16 delar, mestadels rött glas, bland annat vaser, ljusstakar, fiskfigurin Murano Italien. 1900-tal.
10 vaser, Höjd 16,5 - 25,5 cm.
2 ljusstakar, Höjd 4,5 - 14 cm.
2 askkoppar.
Fiskfigurin, etikettmärkt Murano, Höjd 27 cm.
Parfymflakong, Höjd 9 cm.
Slitage, repor.