FÅTÖLJ, kolonialstil, rotting.

1826005. FÅTÖLJ, kolonialstil, rotting.

Sitthöjd ca 37 cm. Ryggens höjd ca 80 cm.

Slitage, skadad sits/underdel. Rotting med smärre skador. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 610