VÄVNADER, 3 st, Skåne, 1900-talets första hälft.

182581. VÄVNADER, 3 st, Skåne, 1900-talets första hälft.

En daterad 1928.
100 x 58 cm, 120 x 66 cm samt 240 x 50 cm.

Slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

En daterad 1928.

Slitage förekommer.

Antal besök: 442