MATBORD, Danerka, Danmark, 2 iläggsskivor, samtida.

1825787. MATBORD, Danerka, Danmark, 2 iläggsskivor, samtida.

Skiva i vit laminat, på kromade stålben, höjd ca 72, 153x102 cm, 2 st iläggsskivor á 50 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 4 764