TEKLA, "Amour", pläd, ull samt kashmir, numrerad 77/150.

1825762. TEKLA, "Amour", pläd, ull samt kashmir, numrerad 77/150.

ca 160x190 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 160x190 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 443