DOCKA Geisha japan 1900-tal.

DOCKA Geisha japan 1900-tal.
182527. DOCKA Geisha japan 1900-tal.

Höjd 45 cm.

liten nagg på bottenskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

liten nagg på bottenskiva.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 908