BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
182506. BYRÅ, 1800-tal.

Ådringsmålad. Svartmålad skiva. Tre lådor. Längd 116, bredd 55, höjd 86 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
182506. BYRÅ, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 631