BIRGITTA LUND. Fotografi.

BIRGITTA LUND. Fotografi.
1824947. BIRGITTA LUND. Fotografi.

Daterad -92
"Fingers touch upon the drawings of my house" series.
28x28.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -92
28x28.

Bruksslitage.

Antal besök: 725