ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal.

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal.
182464. ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal.

3-sektioner med toppskiva, längd 100, bredd 69, höjd 102 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 783