ARNE ISACSSON. Landskap från Provence. Akvarell, signerad och daterad 1980.

182454. ARNE ISACSSON. Landskap från Provence. Akvarell, signerad och daterad 1980.

44 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Isacsson (1917–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Isacsson (1917–2010)

Antal besök: 1 909