LJUSKRONA, mässing/glas, modern design.

182414. LJUSKRONA, mässing/glas, modern design.

1 extra glasprisma, höjd 53 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 115