Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Rullmålning, Kina 1900-tal. Signerad.
182398. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Rullmålning, Kina 1900-tal. Signerad.
89x25 cm.
Rullad.
Gör en kostnadsfri värdering!
89x25 cm.
Rullad.
Garpenhus Auktioner
428