BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81), stilleben, "Vaser och snäckor", olja på duk, signerad, daterad -48.

1823920. BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81), stilleben, "Vaser och snäckor", olja på duk, signerad, daterad -48.

Ca 38x56cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38x56cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 021