ARMBANDSUR, Seiko automatic, 1960/70-tal.

182380. ARMBANDSUR, Seiko automatic, 1960/70-tal.

Diameter ca. 4 cm.

Slitage. Armband märkt Citizen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 4 cm.

Antal besök: 1 255