METALLFÖREMÅL, 2 delar, 1900-tal.

182376. METALLFÖREMÅL, 2 delar, 1900-tal.

Tomte, höjd ca. 20 cm.
Skoknekt, Åtv metall, GJ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tomte, höjd ca. 20 cm.
Skoknekt, Åtv metall, GJ.

Bruksslitage.

Antal besök: 865