TRASMATTA, röd, ca 213x168 cm.

1823742. TRASMATTA, röd, ca 213x168 cm.

Ca 213x168 cm exkl. fransar.

Lagningar med svart tråd finns, syns mest på undersidan. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 213x168 cm exkl. fransar.

Antal besök: 591