NATTDUKSBORD, AB Carlström Möbelfabrik, 1950-tal.

182290. NATTDUKSBORD, AB Carlström Möbelfabrik, 1950-tal.

Fanerade med teak. Låda i sargen. Längd 43, bredd 33, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 721