PARTI UR, dam och herrur, bl.a. Tärnan, 14 k guld och Certina DS-2, 1900-talets andra halva.

182274. PARTI UR, dam och herrur, bl.a. Tärnan, 14 k guld och Certina DS-2, 1900-talets andra halva.

Certina, herrur, DS-2, plexiglas, diameter 38 mm. Orient, diameter 27,5 mm. Tärnan, 14 k guld, 21,5 mm, boettvikt inklusive plexiglas, 2 gram. Mormorsur, Facit, diameter 31 mm. Casio, Quartz, diameter 23 mm.

Bruksslitage. Repiga glas. Skadad urtavla på Tärnan. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 251