SINGER symaskin, 1950-tal.

SINGER symaskin, 1950-tal.
182261. SINGER symaskin, 1950-tal.

instruktionsbok, pedal samt diverse tillbehör i låsbar låda
maskinskyddet är låsbart.

fungerar, slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

maskinskyddet är låsbart.

fungerar, slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 6 198